امروز 8 فروردین 1394 هـ.ش. مصادف با 8 جمادی الثانی 1436 هـ.ق. و برابر با 28 مارس 2015 میلادی
تصویر روز
گل
سخن روز

هیچ گاه برای صلح و آرامش، تجربه یا باورهای خود را زیر پا نگذارید

(داگ هامرشولد)

 
بازار مصالح ساختمان
انواع بیمه
افکار سنجی
 
 پیش بینی شما از وضعیت بازار مسکن چیست ؟
 شش ماهه اول بد
 شش ماهه دوم خوب
 سال آینده عالی
 سال آینده بد
 
 
سایت های مرتبط
 
وضعیت آب و هوا
 
تبلیغات

اخبار و رویدادهای صنعت بیمه / اخبار و رویدادها /
روابط عمومی‌های صنعت بیمه کشور رتبه‌بندی شدند

گروه بنگاه‌ها- روابط عمومی شرکت بیمه ایران رتبه نخست در رشته اطلاع‌رسانی را در بین شرکت‌های بیمه‌ای از آن خود کرد. بنابراین گزارش در همین راستا و در حاشیه برگزاری نوزدهمین دوره همایش ملی و پنجمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه لوح تقدیر و تندیس مسوولان برگزارکننده این همایش به مدیریت این روابط عمومی اهدا شد.

روابط عمومی بیمه البرز در انتشارات برتر شد
روابط عمومی بیمه البرز در میان روابط‌عمومی‌های شرکت‌های بیمه رتبه اول را به خود اختصاص داد.
بنا براین گزارش‌، در نوزدهمین همایش ملی و پنجمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه که از برترین روابط عمومی‌های صنعت بیمه قدردانی شد لوح تقدیر برترین روابط عمومی در حوزه انتشارات به بیمه البرز اختصاص یافت.
روابط عمومی بیمه‌آسیا در حوزه تبلیغات برتر شد
روابط عمومی بیمه‌آسیا ،حائز رتبه اول جشنواره روابط‌ عمومی‌های صنعت بیمه کشور در رشته تبلیغات شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه‌آسیا، در مراسم اختتامیه نوزدهمین همایش ملی و پنجمین همایش بین‌المللی بیمه‌ و توسعه، لوح تقدیر برترین روابط‌عمومی صنعت بیمه کشور در رشته تبلیغات توسط رییس کل بیمه مرکزی به مدیر روابط عمومی بیمه آسیا اهدا شد.
بنابراین گزارش، تدوین کمپین تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، تبلیغات رسانه‌ای و..... محورهای ارزیابی رشته تبلیغات در جشنواره روابط عمومی‌های صنعت بیمه کشور بود که آثار تولیدی روابط عمومی بیمه آسیا در محدوده زمانی مهر1390 تا مهر1391 به عنوان برترین آثار در رشته تبلیغات، انتخاب و معرفی شد.
کسب رتبه برتر روابط عمومی بیمه معلم
در مراسمی در نوزدهمین همایش ملی و پنجمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه از برترین‌های روابط عمومی صنعت بیمه کشور تجلیل شد.
نظر به رای هیات داوران لوح تقدیر به برترین‌های روابط عمومی صنعت بیمه کشور به بیمه معلم تعلق گرفت. لوح توسط رییس کل بیمه مرکزی به روابط عمومی شرکت بیمه معلم اهدا شد.
در بخشی از این پیام آمده است: «کسب رتبه اول در دومین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه کشور از درک عمیق روابط عمومی بیمه معلم در ابعاد گوناگون زیبایی‌شناسی و امور هنری، از اراده و عزم راسخ در مسیر پیشرفت و رسیدن به افق‌های درخشان صنعت بیمه حکایت دارد.»

فرستنده: الهام قاسمی
منبع: دنیای اقثصاد

آمار بازدیدکنندگان پورتال
 بازدیدکنندگان فعلی: 89
 کل بازدیدها تا کنون: 3726262
اوقات شرعی
تبلیغات

کلیه حقوق برای شرکت همکاربیمه محفوظ است