تاریخ انتشار: 1389/10/14    تعداد بازدید: 2611

مهدی موذن گفت : آزمون تعیین صلاحیت و پروانه اشتغال به کار کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی کشور روزهای پنجم و ششم اسفند ماه امسال برگزار می شود.

مهدی موذن رئیس کانون کاردانهای فنی ساختمان استان تهران گفت: تمام افرادی که دارای مدرک کاردانی در رشته های عمران، معماری، شهرسازی، مکانیک، برق و نقشه برداری باشند و پنج سال از زمان اخذ مدرک تحصیلی آنها می گذرد می توانند در آزمون فوق شرکت کنند. مهدی موذن افزود: معماران تجربی نیز با داشتن حداقل 26 سال سن می توانند در آزمون یادشده شرکت کنند.
رئیس کانون کاردانهای فنی ساختمان استان تهران هدف از برگزاری این آزمون را بهینه سازی و ارتقای کیفیت ساختمان سازی ذکر کرد و افزود: کاردانهای فنی و معماران تجربی پس از موفقیت در آزمون در پایه های یک، دو و سه رتبه بندی می شوند و از سوی وزارت مسکن وشهرسازی برای آنها پروانه اشتغال به کار صادر خواهد شد. وی تاکید کرد: تمام کاردانهای فنی می توانند حداکثر تا 19 دی ماه امسال به آدرس الکترونیکی : www.inbr.ir مراجعه و ثبت نام کنند.
همچنین معماران تجربی که تاکنون ثبت نام نکرده اند می توانند تا تاریخ مذکور به دفتر این کانون در پل سید خندان ساختمان 1000 بلوک دو مراجعه و ثبت نام کنند.

فرستنده: khavary
منبع: shasa