امروز ۳ شهریور ۱۳۹۵ هـ.ش. مصادف با ۲۰ ذیقعده ۱۴۳۷ هـ.ق. و برابر با ۲۴ آگوست ۲۰۱۶ میلادی
تصویر روز
گل
سخن روز

ارزش هر کس به اندازۀ چیزی است که می‌داند و به خوبی از عهدۀ آن برمی‌آید

امام علی(ع)

 
بازار مصالح ساختمان
[#LASTLOCAL_SHOP#] [#CAPTION#]([#DATAFIELDVALUE1#])
   [#DATAFIELDVALUE2#]تومان
[#CAPTION#]([#DATAFIELDVALUE1#])
   [#DATAFIELDVALUE2#]تومان
[#CAPTION#]([#DATAFIELDVALUE1#])
   [#DATAFIELDVALUE2#]تومان
[#CAPTION#]([#DATAFIELDVALUE1#])
   [#DATAFIELDVALUE2#]تومان
[#CAPTION#]([#DATAFIELDVALUE1#])
   [#DATAFIELDVALUE2#]تومان
[#LASTLOCAL_SHOP#]
انواع بیمه
افکار سنجی
 
 آثار توافق نامه 5+1 بربازار مسکن چیست؟
 سه ماهه اول بد
 سه ماهه دوم خوب
 شش ماهه دوم عالی
 نامعلوم
 
 
سایت های مرتبط
 
وضعیت آب و هوا
 
تبلیغات

تعیین قیمت هر تن آجر فشاری / مصالح ساختمانی / اخبار و رویدادها /
تعیین قیمت هر تن آجر فشاری

یک تولید کننده آجر فشاری از تعیین قیمت 32 هزار تومانی هر تن از این محصول، تحویل درب کارخانه خبر داد و گفت: این قیمت از هم اکنون تا پایان سال جاری اعمال خواهد شد.

مرتضی منبع‌چی اظهار داشت: مصوبه دولت برای اعمال حمایت‌های جدید از تولید کنندگان آجر فشاری به وزارتخانه‌های صنایع، بازرگانی و استانداری‌ها ابلاغ شده که بر این اساس علاوه بر تعیین قیمت جدید آجر، تسهیلات ویژه‌ای نیز به تولید کنندگان اختصاص یافته است. وی با اشاره به شرایط حساس کشور در راستای اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها و لزوم همراهی تولیدکنندگان با این طرح، تصریح کرد: در مورد اعمال قیمت‌های جدید آجر فشاری با دولت به تعامل رسیده‌ایم و از همه فعالان طرح مسکن مهر جهت استفاده از تسهیلات طرح هدفمندی یارانه‌ها دعوت می‌کنیم.
منبع‌چی با بیان اینکه قیمت نهایی آجر فشاری براساس شرایط حمل در مناطق مختلف کشور متفاوت است، گفت:‌ در گذشته هر تن آجر فشاری با قیمت 34 هزار تومان در محل تحویل داده می‌شد که البته بازار با نوعی رکود مواجه بود. وی تأکید کرد: سعی داریم قیمت آجر فشاری را در حد مشخص شده، حفظ کنیم و افزایش قیمتی صورت نگیرد.
منبع‌چی در مورد برنامه تولیدکنندگان آجر فشاری جهت حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی‌های نوین تولید نیز گفت: براساس قراردادی که با یک شرکت داخلی منعقد شده، طرح جامعی برای حرکت تولیدکنندگان سنتی آجر به سمت صنعتی شدن در حال تدوین است. وی افزود‌: این طرح را جهت تصویب به وزارت صنایع ارائه خواهیم کرد تا با طی مراحل لازم، برای اجرا به واحدهای تولیدی ارائه شود.
این تولید کننده به روز رسانی دستگاه‌های تولید و پخت آجر را از جمله مهمترین محورهای این طرح عنوان کرد و افزود: در صورت بهینه سازی تجهیزات کارخانه‌ها، حدود 30 درصد در مصرف انرژی‌ آنها صرفه‌جویی خواهد شد.
به گفته منبع‌چی، در کشور 7 هزار واحد تولید کننده آجر وجود دارد که حدود 500 واحد در زمینه تولید آجرهای ماشینی فعال هستند و بقیه آجر سنتی تولید می‌کنند. وی با بیان اینکه یکی از رویکردهای قانون هدفمند کردن یارانه ها ارتقاء سطح بهره وری است، گفت: به واحدهای آجرپزی که از مازوت استفاده می کنند، تسهیلات 50 تا 100 میلیون تومانی پرداخت خواهد شد و براساس مصوبه هیات وزیران، شرکت گاز باید در کوتاه‌ترین مدت نسبت به انشعاب خطوط گاز این واحدها اقدام کند.

فرستنده: khavary
منبع: shasa

آمار بازدیدکنندگان پورتال
 بازدیدکنندگان فعلی: 39
 کل بازدیدها تا کنون: 6133852
اوقات شرعی
تبلیغات

کلیه حقوق برای شرکت همکاربیمه محفوظ است